آقای عمله صدایی با میله های دم دستش ایجاد می کند که کاملا شبیه است به صدای ناقوس. بنگ...بنگ...بنگ.

وقت های خوبی را هم انتخاب می کند. مثلا دوازده ظهر ِیک روز پاییزی را که آفتاب نچسبش لباس های گرم آدمها را به سخره گرفته و از کلافگیشان لذت می برد، یا نزدیک غروب خورشید که مردگان ِکوچ کرده از مناطق گرمسیری در هوا تردد می کنند و نیاز به سرگرمی دارند. با مهارت هم می نوازد، آنقدر که دست بی اراده به دنبال تیغی،قرصی،خرخره ای چیزی بگردد و خلاص کند خود را که بعد برود با مردگان در هوا قدم بزند و برای کفترها دانه بپاشد. بعد از اتمام تک نوازیش، سگ ها شروع به همراهی می کنند. زیادند. خیلی زیاد. صدای هر چیزی هم می شود به زوزه هایشان نسبت داد الّا زوزه ی سگ.

من همه ی این ها را می شنوم. لبخند چندش آور آقای عمله بالای داربست را هم می بینم،همچنین سگ ها را که با وسواس نت هایشان را مرور می کنند برای اجرای سنگین نیمه شب.

"سکوت" ، این را آقای عمله می گوید. سگ ها به سرعت نت هایشان را ورق می زنند. آقای عمله بالای داربست شروع به نواختن ناقوسش می کند. سگ ها جیغ می کشند. من له می شوم.

 

/ 4 نظر / 6 بازدید
آریانا دختر آرزوها

آريانا دختر آرزوها من آريانام وبلاگم درباره دل نوشته هام وخاطرات ترش وشيرينمه همين طور نظرم راجع به يه مطلب خاص وشعرها وداستاهاي معروف وحاصل قلم خودم وعکسهايي که گاهي اوقات از روي سرگرمي از همه جا مي گيرم نشاني وبلاگم هم اينه: asheghtarinam1369.persianblog.ir به وبلاگم سر بزن ونظرت را بگو. اگه مايل به تبادل لينک هم باشي من را بااسم"آريانادخترآرزوها"لينک کن وبگو من با چي لينکت کنم! يه وبلاگ ديگه هم هست به اسم "آسموني ترين ها" که جديده وراجع به معارف الهي وقرآن واهل بيت! نشوني اون: asemanitarinha1369.persianblog.ir خوشحال مي شم براي بهبود اين وبلاگ هم کمکم کني ونظرت را بگي!

یک غریبه

سلام این روزهااز این تک نوازی ها زیاد بگوش میرسه[گل]

میو

خوبه که هستی. بیخیال آقای عمله

میو

خوبه که هستی. بیخیال آقای عمله